Ana Sayfa SÖZLER Resimli Cuma Mesajları 2019

Resimli Cuma Mesajları 2019

1863
0
resimli-cuma-mesajları-2019

En güzel Cuma mesajlarını sizler için derledik. Resimli cuma mesajları 2019 Müslüman alemi için büyük önem taşıyan Cuma gününe özel anlamlı mesajları ve resimleri sevdiklerinize göndererek onları mutlu edebilirsiniz. 2019 yılına ait en güzel ve en yeni resimli cuma mesajları 2019 için yazımızı inceleyiniz.

HAYIRLI CUMALAR MESAJLARI 2019

resimli-cuma-mesajları-2019

Bugün Cuma… Rabbim!.. Dualarınızı hayırlı kılarak kabul eylesin. Cumanız bereketli ve gönlünüzce olsun inşallah.

-Dün rüya, yarın hayaldir. Rüyayı mutlu hayali umutlu yapan bugündür. Bugün gönlünün umudu neyse yarın onu yaşaman dileğiyle. Hayırlı Nurlu Cumalar.

-Allahım benim dualarımı, bana dua edenlerin duasını, benden dua bekleyenlerin duasını ve ümmeti Muhammedin dualarını kabul eyle. Selam ve Dua ile hayırlı cumalar.

-Ettiğin her dua derdine deva, sağlığına şifa, gözüne nur, gönlüne huzur, ailene ve sevdiklerine huzur getirsin. Hayırlı Cumalar.

-Nefret olan yere sevgi, ümitsizlik olan yere ümit, üzüntü olan yere sevinçler dolsun taşsın inşallah. Hayırlı Nurlu Cumalar.

-Ya Rabbi! Sana sığındım. Ne varsa Senin hükmüne bıraktım. Hayırlı Cumalar.

-Allahım! Bilerek veya bilmeyerek işlediğimiz hatalarımızı, günahlarımızı bağışla. Bizlere Merhamet buyur. Şüphesiz Sen merhametlilerin en merhametlisisin. Hayırlı Nurlu Cumalar…

 

RESİMLİ CUMA MESAJLARI 2019

whatsapp-asker-durumları-2019

resimli-hayırlı-cumalar-2019-598x580hayırlı-cumalar-yeni-2019hayırlı-cumalar-whatsapp-durumhayırlı-cumalar-resimli

cuma sure

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here