Ana Sayfa YAŞAM Yılbaşı Hediyeleri ve Yılbaşı Hediye Önerileri 2019

Yılbaşı Hediyeleri ve Yılbaşı Hediye Önerileri 2019

195
0
yılbaşı hediye önerileri 2019
yılbaşı hediye önerileri 2019

HOŞGELDİN 2019 

2019 balon resimi

Yıl sonuna yaklaşınca haliyle özel günler bizi bekliyor. Buna göre o güne özel hediyelerinizi sevdiklerinize şimdiden alarak onlara armağan etmelisiniz. Yakın zamanda dostunuza, sevgilinize, ailenize hediye alabileceğiniz bir gün olarak en yakın tarih 2019 yılbaşıdır. Yılbaşında sevdiklerimizle beraber çok güzel ve eğlenceli bir gece geçirebiliriz. Bunun için önceden güzel bir plan yapmalısınız ve değer verdiğiniz kişilere küçükte olsa hediyeler almalısınız. 2019 Yılbaşı hediye önerileri olarak,  özellikle  düşündüğünüz hediyenin eğlenceli bir hediye olması çok daha anlamlı olacaktır. Çünkü yılbaşı günü eğlencenin diğer adıdır. Hediyenin de böyle bir şeyi simgelemesi o gün için daha anlamlı olacaktır.

 

Esprili Yılbaşı Hediyesi İçin Öneri ve Örnekler

  • Sihirli Seni Seviyorum Yumurta –  Yumurta şeklindeki kavanozda, içinde duran bitki yaprağında, Seni Seviyorum yazıyor. O suladıkça aşkınız büyüsün 🙂 Tabi bunu ona başta söylemeyin, sulamasını isteyin ileride sürpriz olsun.
  • Öksüren Akciğer Küllük – Çok fazla sigara içen arkadaşınıza, esprili bir uyarı olsun 🙂
  • Basıldığında Elektrik Çarpan Şok Kalem – Kankanız okulda kalemi denediğinde neler olur acaba.
  • Sudoku Tuvalet Kağıdı – Sudoku delisi biri ise hediye alacağınız kişi, bu tam size göre.

Bazı insanlar takıları çok sever. Hediye alacağınız insanın giyiminden anlarsınız zaten takı sevip sevmediğini. Erkekler ve kadınlara saat bileklik alınabilir. Kadınlara ise kolye, küpe, bileklik, yüzük, broş, ayakkabı, elbise, makyaj çantası, makyaj malzemeleri, elbise, kaban palto…

Ev hanımlarına kadınlara alınacak hediye bulunmazsa en azından ev eşyası alınabilir. Gönül ister ki kadınların kendine hediye alınsın ama ev eşyası da bir alternatif tabi ki. Tost makinesi, bu aralar popüler olan waffle makinesi, kahve makinesi, saç kurutma makinesi… vb.

yeni yılınız kutlu olsun 2019

Sevgilinize 2019 Yılbaşında  güzel bir sevgi sepeti yapılabilir aşağıdaki gibi.. Sevimli bir oyuncak ayı, çikolatalar, kupa bardak, kolye vb.

 

Sevdiklerinizle çok mutlu bir 2019 yılını geçirmeniz dileğiyle! Yeni Yılınız Kutlu Olsun!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here