Ana Sayfa SÖZLER Yeni Yıl Mesajları, Yılbaşı Durumları 2019

Yeni Yıl Mesajları, Yılbaşı Durumları 2019

523
0
resimli yeni yıl mesajları 2019
resimli yeni yıl mesajları 2019

Yeni yıl sözleri, yeni yıl mesajları, yılbaşı sözleri, en güzel yılbaşı mesajları, resimli yılbaşı mesajları 2019 yılına ait en güzel yeni yıl mesajları sizler için derledik….

2019 YILBAŞI NE ZAMAN?

2018 yılının son günlerini geçirdiğimiz bu günlerde yeni yıl heyecanı herkesi sardı. 2019 yılı yeni umutların yeşereceği insan hayatına yeni fırsatların doğacağı bir yıl olacak. Bazılarına sevinç bazılarına da hüzün getirecek. Yeni yıla girilirken bir yılbaşı geleneği olan karşılıklı hediye vermek  ve güzel duyguları birbirine iletmek bu yıl da yılbaşının vazgeçilmezleri olacaktır.

2019 yılbaşı tarihi, Aralık ayının 5. haftası Pazartesiyi- Salıya bağlayan gece 2019 yılına girmiş bulunacağız. Her sene olduğu gibi yeni yılın ilk günü yani 1 ocak 2019 Salı günü Resmi Tatil olacak.

2019 YILI EN GÜZEL RESİMLİ SÖZLER VE MESAJLAR

resimli yeni yıl mesajları 2019

-Yeni yılda, her şeyin gönlünüzce olmasını diler, tüm beklentilerinizin gerçekleşmesini temenni ederim. Mutlu yıllar…

yeni yıl mesajları 2019

– 2019 yılının dolu dolu ve geniş en içten gülümsemelere açılması dileğiyle mutlu yıllar.

– 2019 yılında neşeniz, sağlığınız, mutluluğuz ve huzurunuz eksik olmasın. Nice güzel yıllara.

– 2019 size unutamayacağınız güzel anılar yaşatsın, yeni yılınız kutlu olsun!
Hiç hata yapmayan insan genellikle hiçbir şey yapamaz. 2019 yılında hatalarımızın az, başarılarımızın devamlı olması dileğiyle mutlu yıllar.

-2019 yılı acılarımızla, sevinçlerimizle geride kalıyor. Umarım 2017 size daha fazla umut, daha fazla sevinç ve daha fazla mutluluk getirir. MUTLU SENELER..
Gelecek her daim sizin için yazılsın. 2018’de hayalleriniz gerçek olsun. Nice yıllara.

-2019 yılı acılarımızla, sevinçlerimizle geride kalacak. 2018 daha fazla umut, daha fazla sevinç, daha fazla mutluluk getirsin. Yaşamında güzel yıllar, mutlu yarınlar, gerçek dostluklar hep seninle olsun. Mutlu Yıllar!

whatsapp yılbaşı resimleri 2019

– Başaramadığınız zaman düş kırıklığına uğrayabilirsiniz ancak, yeniden denemezseniz işte o zaman sizin için her şey bitmiş demektir. 2019 yılının ülkemiz, ailemiz ve hepimiz için mutlu ve başarılarla dolu olması dileğiyle.

– 2019 yılında da hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileğimle. İyi ve sağlıklı seneler!

-Anneciğim, sen benim hayatımda sahip olduğum en önemli değersin. En büyük aşk sende gizli. Senin karşılıksız sevgin, benim için yıllar yılı verdiğin mücadeleyi hiç unutmadım. 2019 yılı bizim olsun. Seni çok seviyorum.

– Düşsüz büyük şeyler yapılamaz. 2019 yılında tüm düşlerinizin gerçekleşmesi dileğiyle.

– 2019 yılının sağlık, mutluluk, başarı ve bol kazanç getirmesi dilekleriyle. Mutlu yıllar…

2019’da mutlulukların üzüntülerden, başarıların başarısızlıklardan, güzelliklerin kötülüklerden çok olması dileğiyle yeni yılınız kutlu ve mutlu olsun.

Tam bir yıl daha acısıyla tatlısıyla geçti. Sen ve sevdiklerin için mutlulukların sadece 2019’da değil bir ömür boyu devam etmesini diler ve yeni yılını can-ı gönülden kutlarım.

Yeni gelen yılda hayatınızdaki her şeyin gönlünüzce olmasını diler, tüm dileklerinizin ve arzularınızın gerçekleşmesini temenni ederim. Mutlu yıllar…

hoşgeldin yeni yıl 2019

Yeni yıl umutlarıyla beraber gelir ki 2019 yılında umduğun şeylerin gerçekleşmesini, zorlukların yıldırmaması ve hayallerine ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileğimle…

Yeni yıl kutlu olsun cebin parayla, gönlün sevgiyle dolsun.

Yelkovan ile akrebin bitmeyen yarışı sürerken zaman hızla akıyor ve bir yılı daha devirip yeni yıla adım atıyoruz. 2019’da sağlık, mutluluk, başarı seninle olsun. Nice mutlu yıllara…

Yeni yılda dostların, arkadaşların, akrabaların ve tüm yakınlarının sıcak sevgisi içini ısıtsın, güzel ve huzurlu bir ömür senin olsun. Nice mutlu yıllara…

KISA YENİ YIL MESAJLARI

2019 mesajları

Bir tebrik mesajının içten ve güzel olması için uzun ve detaylı olmasına gerek yoktur. Kısa bir yeni yıl mesajı da duygularınızı gayet güzel gösterebilir. Yılbaşı akşamı veya ertesi gün yakınlarınızı fazla meşgul etmeyin yeni yıl tebriklerini uzatmadan iletmek isteyenler için öz ama güzel kısa yeni yıl mesajları derledik.

Şeker gibi tatlı, masal gibi güzel bir yıl diliyorum.

Yeni yılda tüm dargınlıkların bitmesi ve barış içinde yaşanması dileğimle…

2019 yılının sağlık, mutluluk, başarı ve bol kazanç getirmesi dilekleriyle. Neşe dolu yıllar!

Acısıyla, tatlısıyla, iyisiyle kötüsüyle bir yıl daha geçti. Hoş geldin yeni yıl. Mutlu yıllar dostum!

Yeni yılın ilk saatlerinde seninle birlikte değilim ama yüreğim ve bütün olumlu düşüncelerim seninle birlikte. Yeni yılın kutlu olsun!

Yeni bir yılda yüzünden gülücükler, gönlünden sevgiler eksik olmasın mutlu yıllar.

Yaşamınca güzel yıllar, mutlu yarınlar, dostça dostluklar hep senin olsun. Mutlu Yıllar!

Ho ho ho! Mutlu yıllar! Yepyeni bir yıla sevgiyle, sevenlerinle, sevdiklerinle merhaba de?

SEVGİLİYE YENİ YIL MESAJLARI

Tabii özel günlerde mutlu etmek istediğimi kişilerin başında eşimiz ve sevgilimiz gelir. Yanınızda veya uzakta her neredeyse sevdiğiniz için en güzel yeni yıl mesajlarını sizin için derledik. Ne kadar romantik bir mesaj istediğinize göre seçip aşkınızla paylaşabilirsiniz.

hoşgeldin 2019

Mutluluk yağmurları altında şemsiyesiz kalman dileğiyle nice mutlu yıllara sevdiceğim…

Hadi gel tut ellerimi! Benimle yan! Benimle meydan oku her çaresizliğe! Benimle uyu benimle uyan. Birlikte varalım nice yıllara…

Yeni yıl geldiğinde hayatı sıkı sıkıya tutabilmek, sevgiyi bir nebze olsun kaçırmamak, asla ‘keşke’ dememek için düşlerini ikiyle çarp bu kez… Çünkü biz artık ikimiz, biriz. ‘Biz’ olduğumuz sürece de her şeyin üstesinden geliriz. Mutlu yıllar sevgilim.

Seni bir yaşam boyu bitirmek değil de, sana hep hep yeniden başlamak isterim. 2019 yılı kutlu olsun bir tanem.

Yıllar her şeyi değiştiriyor biz hep aynı kalalım. Nice seneler aşkım.

Yeni yılın ilk saatlerinde seninle birlikte değilim ama yüreğim ve bütün olumlu düşüncelerim seninle birlikte. Yeni yılın kutlu olsun!

Gönlümün meclisinde herkes konuşsun istemem, kimse müdahale etmesin aşka… Yer gök şahidimdir ki siyasi görüşüm yoktur senden başka… Yeni nice senelere…

Kalbimi sana emanet etsem korur musun? Dilimin ucundaki cennet sevdamın sonundaki “ömrüm” olur musun? 2019 sana mutluluklar getirsin aşkım.

Her yaşın bir güzelliği vardır. Peki bu yeni yılda hangi güzelliğine aşık olayım bir tanem.

Ben senin yüreğine adımı gözlerimle yazdım ve her busede okuyorum bir tanem. Beraber ve el ele nice senelere.

Onca yıl geçti sevgilim, her yeni yıl bir şeyler getirdi bir şeyler götürdü bizden, ama yılların bana en büyük getirisi her zaman sen oldun. İyi ki varsın yeni yılımız kutlu olsun!

Sen ruhuma cemre diye damlamadıktan sonra ben bu bedende neyleyim… Aşk da sen, hasret de sen, ben de sen… Nice güzel yıllarda birlikte olmak dileklerimle…

Yeni bir yıl daha gelmiş kapımızı çalarken ben yine sana sarılı halde, yine senin yanında olmak istiyorum. Yeni yıla nasıl girersen öyle geçermiş, ben bu yıla da aşkının sıcaklığıyla girmek istiyorum. Seni çok seviyorum.

Sen Allah’a dilenen dilek, göklere uzanan ellerimsin. Sen gözümden süzülen yaş, tek düşüncem, hasretimsin. Sen yaşadığım ömür, en güzel günlerimsin. Yeni yılın kutlu olsun sevgilim.

Gözlerimde tutuyorum seni, gözyaşlarım sen. Kalbime hapsettim, her atışı sen. Dilimdeki içli şarkı, burnumdaki sıla kokusu, yanımdaki yamacımdaki yoldaşlık, içimdeki bambaşkalık hepsi sen… Yeni yılda hep benle kal sevdiğim.happy new year 2019

 

WHATSAPP YILBAŞI DURUMLARI 2019

Ağlamak belki kirpikleri ıslatır ama kalbi temizler.

Ah! Bir sarılsam sana şimdi… Kırılıverse yalnızlığımın kemikleri.

Zamanın silemediği o kadar çok şey var ki…

Zekânın peşinden koşmayın! Aptallığı yakalarsınız.

Zengine, “Nerden aldın?”, fakire, “Nerden buldun?”, derler.

Kadın gökyüzü, adam renk körü.

Tanımıyorsan beni uzaktan yargılama!

2019 yeni yıl

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here